Hakkımızda

         Firmamız 1998 yılında Termo-Ak Otomasyon ismiyle Ostim 41/A sokakta kurulmuştur.Kurulduğundan itibaren elektrik,elektronik,otomasyon ve teknoloji  alanlarında çözülemeyen problemler için bir danışma noktası haline gelmiştir.Yenilikçi bakış açısıyla ve teknolojik yenilikleri takip etmeyi kedine kural edinmesiyle sürekli ilgi alanını geliştirmiştir ve geliştirmeye devam etmektedir.

         Firmamız 2008 yılından itibaren PLC yazılımları yapmaya başlamış ve birçok   makine imalatçısının çözüm odağı olmuştur.2010 yılından itibaren sektördeki 12 yıllık tecrübesini bilgisayar yazılım alanlarına da taşıyarak Scada yazılımlarına yeni bir bakış açısı getirmiştir.Böylece makina imalatçısı müşterilerinin,bilgisayar teknolojilerindeki esnekliği kullanarak PLC sistemlerime mahkum kalmalarının  önüne geçmiştir.

        Bilgisayar yazılımlar alanındaki başarıları neticesinde grup şirket olarak Ebrusoft'u kuran Termo-Ak,2013 yıllarında resmen faaliyetine son vermiş,yoluna "Ebrusoft Yazılım&Elektronik Ltd. Şti." olarak devam etmeye karar vermiştir.Termo-Ak markasını elektronik imalatlarımızda kullanmaya devam etmekteyiz.

Firma sunumumuza buradan ulaşabilirsiniz: 

Sunum 1.2.pptx

Resim
İvedik OSB Melih GÖkçek Bulvarı Eminel İş Merkezi, D:no:18/46, 06378 Yenimahalle/Ankara
0 312 385 17 48
www.ebrusoft.com ©
X
Bize Buradan Ulaşabilirsiniz
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon