Bize Buradan Ulaşabilirsiniz
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon
Kategoriler

Elektronik Cihaz Tasarımı

Elektronik Cihaz Tasarımı
Elektronik Cihaz Tasarımı
Elektronik Cihaz Tasarımı
Elektronik Cihaz Tasarımı

Herhangi bir elektronik cihaz tasarımı fikriniz var fakat bunu gerçekleştiremiyorsanız Ebrusoft Yazılım& Elektronik olarak biz fikrinizi hayata geçiriyoruz.

                Elektronik cihaz tasarımlarımız müşterilerimiz tarafından istenilen donanımsal özellikleri anlaşıldıktan sonra cihazın sensörler, alıcılar, display, dokunmatik panel vs. gibi ihtiyaç duyduğu fonksiyonlar belirlenir. Sonrasında bahsettiğimiz fonksiyonları karşılayabilecek işlemciye karar verilir. Öncelikle teknik ekibimiz tarafından bir prototip oluşturulur. Oluşturulan prototipin yapım aşamasında yazılımın ana hatları ortaya çıkar. Prototip eğer  karşılaması beklenen temel fonksiyonları yerine getirebilir ve herhangi bir başka gereksinime ihtiyaç duymadığı gözlemlenir ise PCB(Printed Circuit Board) tasarımı aşamasına geçilir.

                Mühendislerimizin belirlediği bilgisayar programları sayesinde PCB tasarlanır. Tasarlanan PCB imalat birimimize yönlendirilir. Cihazın doğru bir şekilde çalıştığı teyit edildikten sonra yazılım geliştirme işlemleri ve gerekli bazı testler yapılır. Üretilen cihaz testleri geçtikten sonra çalışır halde müşteriye teslim edilir.

 

İvedik OSB Melih GÖkçek Bulvarı Eminel İş Merkezi, D:no:18/46, 06378 Yenimahalle/Ankara
0 312 385 17 48
bilgi@ebrusoft.com
www.ebrusoft.com ©
X